АТ «Рівнегаз»: регулятор встановив мінімальну плату за доставку газу

1490 0

Ми у соцмережах:

АТ «Рівнегаз»: регулятор встановив мінімальну плату за доставку газу

НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом. Розмір мінімального платежу у Рівненській області становитиме від 3,9 грн до 31,4 грн на місяць. Вона діятиме з 1 січня 2020 року.

6 березня Регулятор схвалив постанову 580, яке передбачає мінімальну плату для наступних категорій споживачів:

— нові споживачі та/або домогосподарства, що мають період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців;

— домогосподарства, які тривалий час не користувались газом, в тому числі яким припинено розподіл газу шляхом опломбування, але вони не від’єднані від системи газопостачання і не подали заяву на розірвання договору на розподіл.

Розмір мінімальної плати, в залежності від наявності газового обладнання.

 

Домогосподарство з газовою плитою

3,9 грн

Домогосподарство з плитою та газовою колонкою

12,6 грн

Домогосподарство з автономним опаленням

31,4 грн

 Оновлені рахунки споживачі отримають в квітні місяці. Тим, хто вже сплатив по квитанціях в січні та лютому, здійснять перерахунок. Кошти залишаться на особових рахунках споживачів. Для цього не потрібно писати окремих заяв та звертатись до контакт-центру.

Для розрахунку мінімальної плати за доставку для домогосподарств НКРЕКП використало діючі норми споживання газу. Вони розраховані на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 №143 «Питання споживання природного газу».

Розмір мінімальної плати для домогосподарств, що використовують газ комплексно, розраховано з середньомісячного обсягу споживання у міжопалювальний період. Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку.

Довідка:

АТ «Рівнегаз» — компанія, що займається розподілом природного газу через розподільчі газопроводи на території Рівненської області. Щороку компанія транспортує приблизно 400 мільйонів кубометрів природного газу до споживачів Рівненщини. Природний газ потрапляє до споживачів Рівненської області через розподільчі мережі АТ «Рівнегаз». Загальна довжина газопроводів в області становить понад 10 тис км, з яких розподільні — 8,2 тис км, та газопроводи-вводи 2 тис км. Регулювання тиску газу здійснюється за допомогою 1814 пунктів редукування газу та 55тис будинкових регуляторів. Штат підприємства налічує 1300 працівників.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також