Атомники отримають пів мільйона одиниць засобів індивідуального захисту

672 0

Ми у соцмережах:

Атомники отримають пів мільйона одиниць засобів індивідуального захисту

У період загальнонаціонального карантину на протидію коронавірусної інфекції COVID-19 структурні підрозділи Рівненської АЕС забезпечені всім необхідним.

Навіть в умовах обмежувальних та карантинних заходів, що діють на території України та м. Вараш, управління виробничої комплектації та управління робітничого постачання РАЕС продовжує забезпечувати всі структурні підрозділи електростанції необхідними для роботи ресурсами та лікувально-профілактичним харчуванням. До чималого переліку товарно-матеріальних цінностей, що закупляються на Рівненську АЕС для здійснення повноцінної діяльності та проведення планово-попереджувальних ремонтів, додалися ще й протиепідемічні засоби.

На Рівненській АЕС призначено уповноважену особу для проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби на території України в особі заступника генерального директора із забезпечення виробництвом Сергія Шарлоімова. Відповідно до змін у законодавстві закупівля засобів проти коронавірусної хвороби здійснюється за спрощеною процедурою. Після проведення ретельного маркетингового дослідження цін в оперативному режимі укладені та укладаються договори з виробниками та постачальниками України.

На сьогодні для Рівненської АЕС придбано пристрої для безконтактного вимірювання температури, які в обов’язковому порядку використовуються на прохідних та в усіх здоровпунктах, отримано 50 опромінювачів бактерицидних ОБП-1-30 з екраном для їдалень та інших виробничих приміщень, укладені договори на постачання 40 одиниць рециркуляторів бактерицидних BactoSfera ORBB, які наразі виробляються.

Закупівля необхідних засобів здійснюється на підставі переліку, сформованого відділом охорони здоров’я служби охорони праці РАЕС відповідно до рекомендацій МОЗ України. Уже закуплені та частково поставлені засоби для експрес-дезінфекції рук, дозувальні ємності для рідкого мила, 210 тисяч протипилових респіраторів «Мікрон (К) FFP3», 290 тисяч пар гумових рукавичок «Лаборант-нітрил OZON», 500 л ректифікованого етилового спирту, 220 експрес-тестів для виявлення коронавірусної хвороби. Очікується також постачання 1000 касетних швидких тестів ТМ Cellex qSARS-CoV-2 IgG/IgM (США), призначених для використання скринінг-тесту в діагностиці вірусних інфекцій SARS-CoV-2, тобто це аналізатор, який може виявити антитіла проти цього вірусу. Дані експрес-тести повністю сертифіковані та внесені в реєстр Державної служби з контролю лікарських засобів України. Дезінфікуючі засоби для рук та засоби для санітарно-гігієнічної обробки підлоги й інших поверхонь використовуються у всіх приміщеннях Рівненської АЕС.

Нагадаємо, для забезпечення протидії коронавірусній інфекції на підприємстві створено штаб з проведення карантинних заходів щодо запобігання захворюваності на коронавірус COVID-19 під головуванням генерального директора Павла Павлишина. Засідання штабу на час епідемічної ситуації в Україні здійснюється щоденно. Одним з рішень штабу є обов’язкове забезпечення двомісячного запасу засобів індивідуального захисту для персоналу, повідомляє веб-сайт РАЕС. 
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також