Безхатченки залишаються на Кавказькій?

653 0

Ми у соцмережах:

Безхатченки залишаються на Кавказькій?

Схоже, що мешканцям будинку на вул.Кавказькій, 15 й надалі доведеться миритися з сусідством притулку для бездомних «Відвага». Кількамісячна судова тяганина з міською владою за підвал на вул. Кавказькій, 15 закінчилася перемогою благодійників — як не старалися чиновники вигнати звідти безхатченків, суд став на бік бомжів. Втім, влада не здається і подала касаційну скаргу до Вищого Господарського суду.

Схоже, що мешканцям будинку на вул.Кавказькій, 15 й надалі доведеться миритися з сусідством притулку для бездомних «Відвага». Кількамісячна судова тяганина з міською владою за підвал на вул. Кавказькій, 15 закінчилася перемогою благодійників — як не старалися чиновники вигнати звідти безхатченків, суд став на бік бомжів. Втім, влада не здається і подала касаційну скаргу до Вищого Господарського суду. Сано Гукасян, засновник благодійного фонду «Відвага»:

— Офіційно договір оренди підвального приміщення, в якому розміщено наш притулок, закінчився ще у грудні торік. Міська влада не стала його поновлювати, хоч раніше й обіцяла це зробити — посилається на скарги мешканців будинку. З того часу чиновники нас намагалися виселити звідти через суд. У першій інстанції ми програли, однак апеляцію виграли, вирок був 18 серпня. Я так радію, що суд став на наш бік і захистив безхатченків, яким нікуди більше піти... За 4 роки існування притулку ми не бачили жодної копійки від обласної чи міської влади, годували цих людей самі. І усі ці кілька місяців, що тривав судовий розгляд, ми справно вносили орендну плату! Якби міська влада надала нам інше місце, куди б ці люди могли приходити по допомогу, то на Кавказькій залишився б суто офіс організації. Я сподіваюся, що тепер влада продовжить договір оренди з нами, найкраще — років на 20.
Олена ВЛАСОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також