Боротьба за виживання: «Верес» розгромив «Оболонь»

972 0

Рівненський Верес сьогодні святкує домашню перемогу над Оболонню у грі 23 туру Української Прем’єр-Ліги.

Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь господарів. На старті зустрічі Денис Янаков заробив пенальті та сам його реалізував. Через 12 хвилин Янаков забив ще один гол, але після перегляду VAR взяття воріт було скасовано. До перерви господарі подвоїли рахунок - з передачі Валерія Кучерова відзначився Микола Гайдучек. Досить швидко Слободян міг один гол відіграти, але йому трішки забракло влучності.

На старті другої половини зустрічі голкіпер рівнян Євген Паст потягнув удар Ігоря Краснопіра. У середині тайму стійка воріт гостей врятувала від гола після удару Олександра Кучеренка. Бразильський легіонер Вереса Яго Сікейра встановив остаточний рахунок 3:0.

Завдяки перемозі Верес обійшов Оболонь у турнірній таблиці, піднявшись на 13 сходинку.

Нагадаємо, у межах 22 туру українського чемпіонату Верес у меншості поступився криворізькому Кривбасу, а Оболонь розгромно програла донецькому Шахтарю.