Бунт на Межовій: головний комунальник Рівного просить «натиснути» на депутатів

1495 0

Ми у соцмережах:

фото: Рівне 1

У Рівному мешканці вулиці Межової перекрили її для проїзду вантажівок, які через неї рухалися на Дворецьку, а також до ринку Дикого та цукеркової фабрики.

Рівняни нарікають, що вулиця надто вузенька, а такі автомобілі несуть загрозу їхньому життю та порушують спокій. Адже коли їде вантажівка, то у їхніх будинках усе трясеться.

Нагадаємо, що міська влада Рівного хотіла зробити новий об’їзд для вантажівок так, щоб вони обминали вулицю Межову. Дорогу, якою б вантажівки могли об’їжджати Межову, планували облаштувати за банним комплексом на вулиці Дворецькій, але частина землі там перебуває у приватній власності.

Із приватними власниками було домовлено обміняти на Дворецькій 4 сотки землі, а взамін місто мало дати 20 соток на вулиці Скрипника. Однак депутати міської ради відмовилися це робити. Вважаючи, що такий обмін є поганий через різний розмір земельних ділянок. Тому проект будівництва нової дороги провалився, що розлютило мешканців вулиці Межової.

Заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький, який курує напрям ЖКГ, попросив місцевих жителів прийти на сесію міської ради, щоб вплинути на депутатів. 

Читайте також по темі: Вантажівки землею Мельника поїдуть за 300 тисяч доларів


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також