Чемпіони зі Здолбунова

2085 0

Чемпіонат України з важкої атлетики пройшов в Іллічівську, зібравши провідних штангістів держави. Загалом розігрувалося вісім комплектів нагород. Найприємніше, що дві з восьми золотих медалей дісталися вихованцям здолбунівського тренера Володимира Гордійчука — Анатолію Мушику та Миколі Гордійчуку, які вперше стали чемпіонами України серед дорослих.

Анатолій Мушик, студент РДГУ, член колективу фізкультури РАЕС та товариства «Україна», виступав у ваговій категорії до 94 кг. У сумі він підняв 375 кг (165+210). Микола Гордійчук, який є студентом РЕГІ та членом товариства «Колос», виступав у категорії 105 кг. Микола у сумі підняв 400 кг (187,5+212,5). — Микола показав дуже пристойний результат, ще трішки і цілком можна буде розраховувати на олімпійську медаль, — вважає його батько і тренер Володимир Гордійчук. — Взагалі, у нас ще такого не було, адже більше за нас золотих медалей не виборов ніхто. Без «золота» залишилися представники таких важкоатлетичних міст, як Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ. Прикро, що на відміну від Анатолія Мушика, якому допомагає РАЕС, Микола Гордійчук не має особистого спонсора, хоча й результати показує дуже високі. Також непоганий результат на чемпіонаті України показав ще один студент РЕГІ Павло Яровий: у категорії до 94 кг він у сумі підняв 345 кг, що на 40 кг вище нормативу майстра спорту, посівши 6 місце. У загальнокомандному заліку здолбунівці скороченим складом (чотири спортсмени замість восьми) посіли 8 місце. Наступний серйозний старт на Миколу Гордійчука та Анатолія Мушика очікує у квітні, коли в Києві проходитиме чемпіонат Європи, саме на цьому турнірі й визначатимуться володарі олімпійських путівок.