Через 25 років сестра-«пацанка» знайшла пораненого брата-атовця на Рівненщині (ВІДЕО)

1622 0

Ми у соцмережах:

Через 25 років сестра-«пацанка» знайшла пораненого брата-атовця на Рівненщині (ВІДЕО)

25-річна Карина з Дніпропетровщини відома глядачам як учасниця проєкту «Від пацанки до панянки». Усе своє життя вона була самотня, адже побачитися з рідною матір’ю не встигла. Та померла ще до того, як Карина взялася за її пошуки.

Проте кілька років тому дівчина дізналася, що в неї є брат. Тож звернулася на проєкт «Таємниці ДНК», щоб команда допомогла знайти його. Журналісти проєкту вирушили за адресою проживання матері Карини і з’ясували, що, справді, там жила дівчина Діна. Її життя перервали наркотики і хвороба. А от про існування доньки ніхто не чув, проте знали про хлопчика, якого одразу забрали до дитячого будинку.

Команда продовжила пошуки, які привели на інший край України.У Рівненській області знайшли хлопця Микиту, якого всиновила Галина, повідомляє Радіо Трек.

У 21-річному віці Микита повернувся з армії та повідомив матері, що йде на фронт. Одного дня сталася трагедія. Бійці на передовій вирушили рятувати побратима і потрапили під обстріл. Саме Микита постраждав найбільше. У нього перелом шийного хребця. Він перебуває в реабілітаційному центрі ветеранів, наразі сам не ходить і пересувається в інвалідному візку.

У студію телеканалу СТБ чоловік не приїхав, однак погодився пройти тест ДНК.

 

У прямому ефірі хлопець і дівчина дізналися, чи є вони рідними. Результат тесту ДНК показав імовірність 99,9%.

Після випуску програми Карина приїхала на Рівненщину в супроводі волонтерів. Відбулася неймовірно зворушлива зустріч. А мати Микити Галина зауважила, що її двері завжди відчинені для Карини! 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також