Чи буде 1 вересня перший дзвоник?

17096 0

Ми у соцмережах:

Чи буде 1 вересня перший дзвоник?

У новому навчальному році школярі ймовірно навчатимуться дистанційно.

Кабмін розглядає можливість зміни організації освітнього процесу в новому навчальному році в умовах пандемії коронавірусу. Про це йдеться у програмі діяльності Кабінету Міністрів.
Зокрема, у розділі програми діяльності Кабміну «Короткострокові пріоритети діяльності уряду» є пункт щодо підготовки освітніх закладів до навчального року 2020-2021 та організації навчального процесу в умовах пандемії. Кабмін виділив серед пріоритетів організацію дистанційного навчання, завершення навчального року 2019-2020, проведення зовнішнього незалежного оцінювання, організацію пробного ЗНО в онлайн-режимі, а також вступної кампанії у навчальні заклади у 2020 році.
За таких обставин є цілком імовірним, що в умовах пандемії з 1 вересня школярі почнуть навчання дистанційно. Діти будуть вчитися з урахуванням індивідуального підходу. На період карантину учням доведеться освоювати шкільну програму самостійно.
Зі слів в. о. міністра освіти і науки, Любомири Мандзій, сказаних в програмі «Сніданок з 1+1», вона сподівається, що в школі будуть більше використовувати технології дистанційного навчання. Це дозволить поступово перейти до іншого формату навчання, в якому буде використана і класно-урочна система та технологія змішаного навчання.
Очільниця МОН зазначила, що вчителям освітніх установ до кінця червня будуть надані рекомендації щодо планування структури наступного навчального року. За її словами буде «коригувальне навчання», з допомогою якого вчителі зможуть визначити на скільки учні засвоїли матеріал, який вони вивчали дистанційно під час карантину. Тобто передбачається виключно індивідуальний підхід до кожного учня.
За інформацією naiu.org.ua.
 
P.S. Протягом останніх трьох місяців вчителі, учні і батьки освоювали нові технології навчання. Було складно усім. Якщо ж новий навчальний рік проходитиме дистанційно, то від МОН хотілося б отримати не тільки рекомендації щодо планування структури наступного навчального року. Є багато запитань, як-то: забезпечення якісним Інтернетом, своїми освітніми платформами, сучасними гаджетами, методичним розробками, якісними відеоуроками. А найголовніше, напевно, як правильно оцінювати якість отриманих вдома знань. Хто і коли дасть відповіді на ці та інші запитання — невідомо.
 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також