Чиновник в Гощі виписав премію своїй дружині і поплатився роботою

16108 0

Ми у соцмережах:

Олексій Савонік (на фото зліва)

Здолбунівські прокурори добилися звільнення начальника відділу освіти Гощанської РДА за те, що він приховав факт, що його дружина очолює одну зі шкіл району очолює його дружина, а отже підпорядковується йому. Ще й видав розпорядження про її преміювання.

 Здолбунівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів одним із керівників структурного підрозділу Гощанської районної державної адміністрації.

Так, прокурор встановив, що начальник відділу освіти РДА, всупереч вимогам Закону, не повідомив своє керівництво про те, що директорка одного з навчально-виховних комплексів району – його дружина. Відповідно, виник конфлікт інтересів, через безпосереднє підпорядкування дружини чоловікові. Крім того, посадовець вчинив дії на користь вказаної директорки (за інформацією «РВ» - виписав їй премію в числі директорів інших навчальних закладів).

В ході призначеного службового розслідування виявлені місцевою прокуратурою факти порушень підтвердились, а тому відносно держслужбовця відкрили дисциплінарне провадження, за наслідками якого чоловіка звільнили із займаної посади.

Довідково: упродовж року органами прокуратури області внесено 79 документів прокурорського реагування, за результатами їх розгляду вжито заходів до усунення виявлених порушень, у тому числі притягнуто до відповідальності 24 посадові особи, з них 3 особи звільнено із займаних посад, відшкодовано (повернуто до бюджету) 49 тисяч гривень.

 

Згідно інформації на сайті відділу освіти Гощанської РДА начальником підрозділу є Олексій Савонік.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також