Cтадіон «Колос» ще ремонтують

916 0

Ми у соцмережах:

Cтадіон «Колос» ще ремонтують

Вже підготували трибуни для монтажу пластикових сидінь. які вже закуплені та чекають свого часу.

У місті Костополі продовжується ремонт стадіону "Колос". Вже зварені ферми для накриття, завершується робота над біговою доріжкою. Її заасфальтували, а поверх ще накладають спеціальне покриття для безпечного бігу.

Але не менш важливо те, що відбувається всередині. Капітально ремонтують підтрибунні приміщення – там буде роздягальня, душ, відповідно що для цього замінили каналізацію, проклали водопровід і зробили наново освітлення.

Важливо, що стадіон роблять сучасним, враховуючи реальні потреби і побажання обласної Федерації легкої атлетики. Відтак на території ще будуть ями для стрибків і сектор для метання ядра і молота. Велике електронне табло вже купили.Також планують суттєво розширити спортивний майданчик, а навколо стадіону встановлять паркан та осучаснять вхід до «Колосу».

Отож є всі передумови, що в недалекому майбутньому тут будуть проводити ключові спортивні заходи Рівненщини. повідомляє Костопільська влада.  Спершу планували закінчити ремонт у листопаді, але найвірогідніше, що його термін продовжать. Якщо встигнуть, то закінчать роботи до нового року. У майбутньому там зможуть розміститися 1330 глядачів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також