![Дефіле немовлят та вагітних: у Рівному на фіналі «Пузатої мами» зібрали майже 50 тисяч гривень на ЗСУ (фоторепортаж)](/img/650/defile-nemovlyat-ta-vahitnikh-u-rivnomu-na-finali-_20230620_3100.jpg)
На заході на червону доріжку вийшли вагітні та найменші волонтери - немовлята віком до 1 рочку. Кожен відвідувачів зміг долучитись до благодійного ярмарку та Великого збору БФ "Відповідальні українці" на два ударних комплекси дронів-камікадзе. У підсумку вдалось зібрати 47 775 гривень.
Цього дня на захід завітали усі випуски "Пузатої мами" разом із дітками.
![](/images/11(6).jpg)
![](/images/12(4).jpg)
- "Пузата мама" під час війни - це виклик, який ми змогли реалізувати! Ми не могли залишити без турботи та підтримки наших матусь. Разом ростемо та втілюємо у життя ті речі, яких немає жодне місто в Україні. У нас є матусі, які надихають, які настільки круті, що разом ми можемо звернути гори. Позаду у нас майже три місяці підготовки, зустрічей , попереду щасливе , сповнене виключно приємних турбот материнство. Ми, як і всі чекаємо Перемоги і віримо, що зовсім скоро закінчиться війна. - розповіла засновниця проєкту Оксана Кравець.
![](/images/13(3).jpg)
![](/images/14(3).jpg)
![](/images/15.jpg)
![](/images/16.jpg)
Розваги та аніматори: Парк сімейного відпочинку «SkyUP», Лікарняні клоуни "Червоні носи",Show_studio_mparty.
![](/images/17(1).jpg)
![](/images/18(2).jpg)
![](/images/19(2).jpg)
![](/images/20(1).jpg)
Ведучі заходу: Таніна Позняк та Дмитро Давидчук.
![](/images/21(1).jpg)
Святкову програму заходу відкривали дитячі колективи Рівного: танцювальний колектив Центру вуличних культур No Name, колектив "Веселковий дощик" Студії Ладоньки, зразковий естрадний хор "Кольорові ноти" , естрадний хор “Фантазія”, Аделіна Окладова, Рівненська школа театрального мистецтва, танцювальний колектив X-Dance TEAM, студія сучасного танцю "Alfa Art". ![](/images/23(2).jpg)
![](/images/22(5).jpg)
![](/images/23(2).jpg)
![](/images/22(5).jpg)