Дистанційне навчання: батько обурився, що вчителька під час уроку «сьорбала чай»

1581 0

Ми у соцмережах:

Дистанційне навчання: батько обурився, що вчителька під час уроку «сьорбала чай»

Рівнянин Іван Цимбалюк став свідком онлайн-уроку з історії своєї доньки і був вражений поведінкою вчительки, яка його проводила. Батько дев’ятикласниці стверджує, що вчителька… снідала під час заняття. Адміністрація школи №15, де навчається дівчинка, стала на захист педагога.

Іван Цимбалюк, батько школярки:

— Прослухав онлайн-урок з історії разом із своєю дочкою. Так звана вчителька проводила його у себе на кухні, сьорбаючи, чвакаючи й грюкаючи посудом. Ні теми, ні матеріалу, лише номери параграфів на домашню роботу. Цілий урок вона снідала, жодного речення не сказала. Натомість вигукувала якісь дикі звуки, повторюючи «почекайте». Що робити батькам у цьому випадку? Ото хвалебна школа Рівного… Ми вже дійшли до того, що батько не може висловити своє невдоволення від онлайн-уроку, навіть тоді, якщо цей батько понад 30 років обіймав посаду професора й завідувача кафедри психології, 15 років викладав в інституті підвищення кваліфікації педагогів. Бо, бачте, цей гад паплюжить вчителя. Це я про себе. Така ж думка і у тієї вчительки та й у дирекції школи №15, що у Рівному.

Іван Цимбалюк додав, що його слова підтвердили у Вайбер-спільноті учні класу його доньки. І що батьки «бояться підійти» навіть саме до цієї педагогині, оскільки вона демонструє «хамську поведінку».

Світлана Істоміна, директорка школи №15:

— Пану Цимбалюку як професору потрібно було звернутися до адміністрації школи напряму. Оцінювати так роботу вчителя в Мережі — це таке в нього поняття етики й моралі? Ми одразу ж розібралися в ситуації. Саме ця вчителька захворіла на коронавірус, який перенесла дуже важко. Вона могла довше залишатися на лікарняному, проте ми попросили її його закрити, тому що зараз багато хто хворіє, кадрів не вистачає. Вчителька погодилася навчати дітей дистанційно і дозволила собі випити чаю, адже горло після перенесеного вірусу було хворе.

Ми поспілкувалися з нею, з класним керівником, з учнями. Більшість дітей заявили, що урок повноцінно відбувся. Це було комбіноване заняття, в якому був виділений час для самостійної роботи. Саме в цей час вчителька пила чай.

Вважаю, що в Івана Цимбалюка є якась особиста неприязнь саме до неї, можливо, через оцінювання його доньки. В даній ситуації ми не бачимо причин притягувати педагога до дисциплінарної відповідальності.

Начальник міського управління освіти Богдан Турович від коментарів відмовився, зазначивши, що управлінню потрібен час, щоб розібратися в ситуації.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також