Дітей, яких рівнянка залишила на три тижні, заберуть у будинок дитини

1812 1

Ми у соцмережах:

із сюжету ТСН

Вчора працівники служби у справах дітей навідалися до квартири, де три тижні тому рівнянка залишила двох дітей. Увесь час діти були під наглядом бабусі та дядька з дружиною, які також живуть у квартирі.

Як розповіла сімейна радниця Любов Романюк, коли  на Коли бабуся та дядько дітей йдуть на роботу, то вони залишаються з дружиною дядька. Їхній батько нині перебуває у СІЗО за умисне вбивство. А матір дітей, зі слів рідних та сусідів, зловживає наркотиками, алкоголем і навіть намагалася покінчити з собою, проте на обліку у лікарні не перебуває.

Сьогодні вже підписали відповідні документи, аби передати дітей у будинок дитини. Відповідальність за дітей, доки їх не заберуть, взяли на себе бабуся дітей та її невістка.

За словами Любові Романюк, рівнянка, яка досі не прийшла додомк, ще має шанс забрати своїх дітей з будинку дитини. Для цього їй треба буде пройти лікування, якщо вона дійсно зловживає наркотиками й алкоголем, та сплатити штраф у розмірі 1,7 тис. грн за те, що залишила дітей без нагляду. 

Сімейна радниця наголосила, що про подібні ситуації варто повідомляти до поліції:

Бо якщо біологічним батькам не треба їхні діти, то є люди, які хочуть взяти їх в свою сім’ю.
 

Нагадаємо: У Рівному жінку, яка на три тижні покинула своїх дітей, розшукує поліція


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також