Дітей з інтернату навчили робити букети, щоб мали чим заробляти

717 0

Ми у соцмережах:

Дітей з інтернату навчили робити букети, щоб мали чим заробляти

Вихованців Тучинського навчально-реабілітаційного центру навчали робити букети із солодощів і не тільки. Майстер-клас організували благодійники з «Дарунку» з метою дати їм професію, яку вони можуть удосконалити в майбутньому і яка може приносити їм дохід.

 «Щоб навчити дітей робити солодкі або гастро –букети ми звернулись до професіоналів Ірина Борболь, - розповіли в благодійній організації «Дарунок». - Іра одразу погодилась на нашу ідею. Ми накидали план дій. Тоді наша команда шукала заклад, де провести мк. Ми звернулись до Тамара Мичак з Тучина і не прогадали. Тоді зробили збір коштів і одразу зібрали потрібних 1040 гривень. Настав день Х і ми поїхали з матеріалами до дітей. Прихопили з собою трохи подарунків, які ви приносили. 

У нашій уяві це мали бути старші дівчатка, яким потрібно буде пояснювати все до дрібних деталей. Яким було наше здивування, коли на майстре класі було ще й кілька хлопців, які самі захотіли навчитись робити букети. Діти реально хотіли вчитись і вже мали невеличке уявлення про спосіб роботи. До речі, на нашу пропозицію з’їсти всі солодощі і нічого не робити, хором сказали – ніі. Ірина Борболь впоралась з 14 дітьми».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також