Діти і генерали

1898 0

Юні самбісти з Квасилова стали бронзовими призерами Всеукраїнського турніру з самбо. В особистому заліку Сергій Ніколайчук посів друге місце (у категорії до 41 кг), третіми стали: Дмитро Довжик (до 29 кг), Олександр Бобер (до 49 кг), Сергій Левандовський (до 41 кг), Ігор Кляпчук (понад 67 кг). У змаганнях брали участь юнаки 1997-1999 років народження з Києва, Луцька, Львова, Хмельницького, Нетішина та інших міст України.

Юні самбісти з Квасилова стали бронзовими призерами Всеукраїнського турніру з самбо. В особистому заліку Сергій Ніколайчук посів друге місце (у категорії до 41 кг), третіми стали: Дмитро Довжик (до 29 кг), Олександр Бобер (до 49 кг), Сергій Левандовський (до 41 кг), Ігор Кляпчук (понад 67 кг). У змаганнях брали участь юнаки 1997-1999 років народження з Києва, Луцька, Львова, Хмельницького, Нетішина та інших міст України. А нагороди переможцям вручали одразу два генерали — Віталій Рєвський та Юрій Ляховський, а ще — старший радник юстиції Юрій Демчук, який є головою Рівненської організації ВГО «Сила та честь». Поява генералів Раєвського та Ляховського викликала в учасників турніру жвавий інтерес. На своїх грамотах діти просили залишити їм кілька напутніх слів і врешті-решт вишикувались у чергу, щоб отримати автограф. Обидва генерали є членами Всеукраїнської організації «Сила та честь» — об’єднання, яке створили в Україні ветерани спецслужб, прокуратури та міліції. Організувавши всеукраїнський турнір в Нетішині, колишні силовики хочуть залучити якнайбільше дітей до занять спортом, забрати їх з вулиць, де вони потрапляють в тенета наркоманії.