Дитячий майданчик встановили на небезпечній відстані до електромереж

1224 0

Ми у соцмережах:

Дитячий майданчик встановили на небезпечній відстані до електромереж

У с. Пашева Демидівського району створено потенційну небезпеку для дітей – тут встановили дитячий майданчик з порушенням охоронних зон ліній електропередачі

Нагадаємо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» для створення нормальних умов експлуатації електричних мереж, забезпечення їх збереження та дотримання вимог техніки безпеки встановлюються охоронні зони уздовж повітряних ліній електропередачі, по обидві сторони лінії – в даному випадку 10 м, оскільки йдеться про лінію 10 кВ.

Крім того, підприємства, установи, організації, окремі громадяни, що мають намір виконувати роботи у межах охоронних зон електричних мереж, повинні не пізніше як за три доби повідомити про це енергопідприємство.

Речниця ПрАТ «Рівнеобленерго»  Алла Ліхачова повідомила, що енергетики вже звернулися до органів місцевого самоврядування щодо порушення охоронних зон під час спорудження майданчика у с. Пашева та необхідністю їх усунення після завершення карантинних заходів. І вони сподівають, що порушення будуть усунені, а після карантину дітки зможуть бавитися на безпечній відстані від повітряних ліній. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також