Диверсанти викрали у Нетішині радіоактивні матеріали, щоб створити «брудну бомбу», і захопили сім заручників в Острозі

1435 0

Ми у соцмережах:

Диверсанти викрали у Нетішині радіоактивні матеріали, щоб створити «брудну бомбу», і захопили сім заручників в Острозі

Після переслідування диверсанти увірвалися в один із корпусів Національного університету «Острозька академія», захопили 7 заручників-студентів і забарикадувались у приміщенні навчального закладу. Саме за таким сценарієм упродовж трьох днів на Рівненщині та Хмельниччині правоохоронці проводили контрдиверсійну операцію «Арбалет-Острог» та антитерористичну операцію «Бумеранг».

 У тренуваннях взяли участь підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції, Нацгвардії, ЗСУ, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники органів місцевого самоврядування обох областей.

За умовним сценарієм з м.Нетішин Хмельницької області був викрадений радіоактивний матеріал, який диверсанти перевантажили у спеціальний контейнер і вланували перевезти закордон для передачі третім особам і створення у подальшому «брудної бомби». Групу виявили на виїзді з міста Острог . .

Після переслідування диверсанти увірвалися в один із корпусів Національного університету «Острозька академія», захопили 7 заручників-студентів і забарикадувались у приміщенні навчального закладу.

Поліцейські у чіткій міжвідомчій взаємодії з колегами інших структур відпрацювали алгоритм дій у виявленні та локалізації зловмисників, звільнення заручників та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Усі учасники навчань показали належний рівень підготовки та злагоджені дії. За результатами проведеного аналізу представники Штабу Антитерористичного Центру при СБУ надали рекомендації щодо підвищення ефективності протидії можливим диверсійним і терористичним загрозами, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також