Дубілет має пропозицію для бізнесу і військкоматів

882 0

Ми у соцмережах:

Дубілет має пропозицію для бізнесу і військкоматів

Міністр Дмитро Дубілет пропонує “елегантне” рішення - електронну форму листування і зваітності, щоб зменшити бюрократію.

 

Українські бізнесмени часто скаржаться на бюрократію в стосунках з віськкоматами. За нашими законами бізнес повинен повідомляти військкомати про всілякі зміни в даних своїх співробітників, які є військовозобов'язаними. Все листування - винятково у паперовій формі. Натомість Дубілет пропонує зробити автоматичний збір інформації з уже наявних реєстрів і автоматично надсилати ці дані до військкоматів, не відволікаючи бізнес.

Крім того, компанії подають звітність по своїх співробітниках у податкову. Тут, каже Дубілет, ідея проста: “Додати в цю звітність пару полів по військовому квитку та вбити, таким чином, паперові документи. Мені ця ідея подобається тим, що державі не потрібно витрачати час і гроші та створювати якесь нове технічне рішення, а життя бізнесу не ускладниться новими звітами і програмами”.

Наразі в уряді готують план впровадження ініціативи. Сам Дубілет розраховує, що проєкт запустять та змінять законодавство вже у 2020 році.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також