Думають, як переробляти сміття без підвищення тарифу для рівнян

573 0

Ми у соцмережах:

Думають, як переробляти сміття без підвищення тарифу для рівнян

Коли Сергія Марчука призначали директором комунального підприємства, яке вивозить сміття з Рівного, поставили завдання — зробити так, щоб побудований 10 років тому сміттєпереробний завод таки запрацював. Нещодавно стали відомі перші результати діяльності начальника. Виявляється, будувати новий завод не обов’язкого, треба лиш щоб власник існуючого, але не діючого, віддав приміщення в оренду. А інвестор вже є.

Йдеться про українсько-німецьку компанію «Braun Industrial Technology GmbH», яка, має досвід у галузі альтернативної енергетики та запропонувала обласному центру спільний проєкт. У Рівному вже побували директор цієї компанії Ігор Трушенко та його заступник Анатолій Скряга.

Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради:

Наразі розглядаємо варіант, як налагодити переробку сміття, не піднімаючи тарифи для населення. Представники німецької компанії приїхали до Рівного на наше запрошення. Наприклад, у Херсоні цій компанії уже виділили земельну ділянку для будівництва заводу. Ця компанія запрошує наших представників поїхати у Німеччину та побачити, як там працює подібний завод. Ми зараз обраховуємо, в яку суму обійдеться для Рівного створення спільного підприємства для переробки сміття. Сума залежатиме від того, чи власники сміттєпереробного заводу, який збудований на полігоні, але не діє, віддадуть в оренду частину своїх приміщень чи ні. Якщо так, то це одна сума. Якщо доведеться будувати з нуля, то це буде інша вартість.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також