Дві медалі з Македонії

1204 0

Срібну та бронзову нагороди на юніорському чемпіонаті Європи з греко-римської та вільної боротьби, що завершився у столиці Македонії Скоп'є, здобули представниці Рівненщини. 20-річна вихованка Дениса Кайди Лариса Скоблюк із Рівного у змаганнях з вільної боротьби виборола друге місце у ваговій категорії до 55 кг.

Срібну та бронзову нагороди на юніорському чемпіонаті Європи з греко-римської та вільної боротьби, що завершився у столиці Македонії Скоп'є, здобули представниці Рівненщини. 20-річна вихованка Дениса Кайди Лариса Скоблюк із Рівного у змаганнях з вільної боротьби виборола друге місце у ваговій категорії до 55 кг. У фіналі наша спортсменка програла борчині із Молдови — 4:12. Крім того, представниця Клесова Людмила Тичина у категорії до 72 кг отримала "бронзу". — За останні роки це мій найкращий результат, торік на аналогічному турнірі я програла в другому колі, — прозповідає Лариса Скоблюк. — Якби цього разу сказали, що отримаю "срібло", то безумовно була б задоволена, але, коли виходиш до фіналу, вже думаєш тільки про перемогу, не хочеться завершувати змагання поразкою. — Це твоя перша медаль на міжнародному рівні? — Ні, раніше була "бронза" на чемпіонаті Європи серед кадетів. Сподіваюся ще одну нагороду вибороти у серпні на юніорському чемпіонаті світу в Болгарії. — З яким настроєм готуєшся до переходу в дорослий спорт? — Це мій останній рік серед юніорів. У моїй ваговій категорії, яка є олімпійською, дуже велика конкуренція, але буду боротися. — Як ти прийшла у вільну боротьбу? — Це було у другому класі. Сиділа вдома, було нудно, от тато мене і завів до 5-ї спортшколи. Там я побачила тренера Володимира Григоровича Кайду. Він мені дуже сподобався. З тих пір боротьба стала моїм життям. Сім років тому переїхала до Львова, де спочатку навчалася в училищі фізкультури, а нині є студенткою третього курсу університету фізкультури, хоча на змаганнях представляю Рівненщину. Також у Скоп'є боролися і рівненські юніори. Втім, ні "вільнику" Віталію Руденку зі Здолбунова, ні представнику греко-римського стилю костопільчанину Андрію Мартинюку до п'єдесталу наблизитись не вдалося.