![фото - ілюстративне](/img/650/e-katehoriya-d-zvertaytesya-u-rivnomu-shukayut-na-_20240226_1143.jpg)
Немає кому водити міські автобуси.
У нашій громаді є постійна потреба у водіях громадського транспорту, - нагадують у міській раді Рівного.- Як організатор пасажирських перевезень на міських маршрутах міста, Департамент інфраструктури та благоустрою потребує водіїв категорії D (бажано зі стажем) для роботи у громадському транспорті, який курсує по місту.
За деталями телефонуйте: 067 362 0022; (0362) 63-35-55