Екстремальний атракціон в Австралії

1375 0

Ми у соцмережах:

Екстремальний атракціон в Австралії

В австралійському місті Дарвін-Сіті є атракціон під назвою "Crocosaurus Cove", суть якого полягає в тому, що вас в спеціальному захисному контейнері поміщають в басейн з величезним крокодилом. Тривалість пригоди — 15 хвилин. Тут вам також запропонують підводну зйомку з древньою рептилією та її годування.

Крокодил "Crocosaurus Cove" представляє собою заповідник, в якому мешкають близько 100 крокодилів, 40 черепах, а також безліч різноманітних ящірок і риб. Заповідник є домівкою для найбільших в світі австралійських рептилій — гребенястих крокодилів. Цього крокодила називають королем рептилій і грозою всього живого. Якщо такий крокодил напав на людину, то іншим залишається тільки спостерігати, як хижак тягне свою жертву на дно. У цій ситуації нічого вдіяти не можна. В Австралії подейкують, що в маленьких селах на берегах річок немає жодної родини, члена якої колись не з'їв би крокодил.

Крокодил Крокодил
У "Crocosaurus Cove" можна просто побродити парком і познайомитися з рептиліями і рибами, а можна випробувати сміливість і міцність нервів, відправившись на атракціон "Капсула смерті". Це один з найбільших подібних водних атракціонів в Австралії. У відносно невеликий басейн з крокодилом розміром близько п'яти метрів опускають триметрову скляну кабіну "Cage of Death" ("Капсула смерті") з надміцного скла, в якій знаходяться сміливці. Незважаючи на страшну назву, капсула відносно безпечна. До того ж перед зануренням кожен відвідувач повинен ознайомитися з технікою безпеки. Тривалість знайомства з крокодилами — не більше 15 хвилин. Щоб уникнути нещасних випадків, організатори відмовилися від залізних кліток зі сталевими прутами, які зазвичай використовуються під час занурення до акул, на користь скляних кабін, але навіть на них видніються глибокі подряпини від зубів підводних рептилій.
Крокодил Крокодил
Сміливців занурюють у воду, і вони залишаються сам на сам з крокодилами. Крокодили в парку, без сумніву, не приручені, а тому і поводяться цілком природно, приймаючи клітку з людьми в ній за їжу. На сьогодні атракціон вважається найбільш екстремальним у світі. В ньому вже встигла побувати величезна кількість як місцевих відвідувачів, так і туристів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також