Фільм рівненського режисера - в українському прокаті

805 0

Ми у соцмережах:

Фільм рівненського режисера - в українському прокаті

У національний прокат вийшов фільм "Шлях поколінь" — воєнно-історична драма, знята на основі реальних історій про УПА та війну на сході України. Це наша історія, яка розповідається через зв'язок поколінь, які у різні часи боролися за нашу свободу і незалежність.

Зйомки проходили у 2020 році в Донецькій області всього в 20 км від тимчасово окупованого Донецька на окремих бойових позиціях наших захисників. Тож знімали реальних військових, ветеранів і добровольців. Частина фільмувань відбувалася в Києві та на Волині.
Автор кінострічки Михайло Ухман народився на Тернопільщині, але вже довгий час проживає у Рівному. Про війну знає безпосередньо. Адже сам був добровольцем, воював у Мар’їнці та Пісках на Донеччині.
Особливу увагу фільм привертає у молодого покоління - учнів та студентів, які цікавляться нашою історією і виховуються в національно-патріотичному середовищі з глибоким розумінням історії свого народу.
Режисер розповів, що під час показів фільму у США, Канаді і Європі зібрали нашим воїнам кілька мільйонів гривень. За них уже купили дрони, машини та інші необхідні речі.  

- Частина коштів від проданих квитків в Україні також піде на купівлю дронів для нашої армії, - повідомляє начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. -  Запрошую на перегляд стрічки в кінотеатрах Рівненщини. Дивіться вітчизняне кіно і підтримуйте українських воїнів!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також