Голевий феєрверк у Дрогобичі

1937 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» на другій сходинці завершив чемпіонат України у Західній підгрупі першої ліги. У заключній грі наша команда здобула суперрезультативну перемогу в Дрогобичі над «Каменярем» — 12:7. Причому після першого тайму рівняни поступалися — 3:5. Після перерви наша команда досить швидко рахунок зрівняла — 6:6, а далі пішло-поїхало…

Перемога у Дрогобичі стала четвертим поспіль виграшем рівнян, що не може не тішити перед фінальним етапом. Нагадаємо, що по три найкращі команди зі Східної та Західної підгруп проведуть турнір, в якому визначать призерів першої ліги, а також володаря путівки до вищої ліги. Щодо підвищення у класі, то ситуація не до кінця визначена. Попередньо планувалося, що переможець першої ліги напряму вийде до елітного дивізіону, а друга команда зіграє стикові матчі. Це якщо вищу лігу будуть скорочувати до 12 колективів, створюючи таким чином суперлігу. Втім, є й інший варіант — розширення ліги до 16 команд. Стартує фінальний етап 5 травня і триватиме до 9 червня. На МФК «Рівне» очікує 6 поєдинків з харківськими клубами «ЖБК-5», «Локомотив» та «Олександр». До цього міні-турніру команди увійшли з так званими золотими очками. Тобто рівнянам вже враховані очки, здобуті в матчах з одеським «Локомотивом» (поразка та нічия) та київською «Планетою» (перемога та поразка). Таким чином, в активі МФК «Рівне» 4 очки. Стільки ж очок мають «Планета» та «Олександр». У харківського «Локомотива» 6 пунктів, у ЖБК-5 — 7, в одеського «Локомотива» — 8. Розпочне фінальні ігри МФК «Рівне» вже найближчої суботи, о 14 годині підопічні Юрія Баховського прийматимуть команду «ЖБК-5».