Головній ялинці - майже 90 років

597 1

Лісівники повідомили, що ялинка, яка цьогоріч прикрашатиме майдан Незалежності у Рівному на новорічно-різдвяні свята, росла у Деражненському лісництві ДП «Клеванський лісгосп» та була приреченою.

Висота дерева - 24 метри, вік - орієнтовно 90 років.

Ялинку обрали на ділянці, де проводилася рубка головного користування, тобто у будь-якому разі вона потрапляла під заготівлю, повідомляє прес-служба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.  Вартість ялинки – 8700 грн.  

Читайте також Ялинка на майдані у Рівному стала «пишнішою»


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Олександр 05:16, 08.12.2018

    Сьогодні спостерігав за ялинкою яку збирають біля кінотеатру. Як і кожного року в цьому році знову буде чергове ОДОРОБЛО від мера ХОМКА. Складається таке враження, що ХОМКО навмисне насміхається над Рівнянами. Кожного року ставить якесь криве, нещасне дерево і називає його ялинкою. Мало того, за ці потвори (ялинки) платить з нашого з вами карману (бюджету міста) сумашедші гроші. Ну поясніть, мені чому не можна купити штучну, дорогу, красуню ялинку за великі гроші, але один раз і на багато років. Адже вона буде гарною, стрункою, рівненькою гордістю РІВНОГО. Як це зробили нормальні мери в інших містах України. Щоб хоч маленьку, але радість городянам приносила ця ялинка. У нас Рівне і так сіре місто застояне та не розвивається(завдяки такому господарю як у нас в місті). Якась би гордість за своє місто була б у городян. Ні треба як і усе в місті ХОМКОМ спаплюжити, перевернути з ніг на голову. КОЛИ У НАС В РІВНОМУ ПОЯВИТЬСЯ ДІЙСНО МЕР-ГОСПОДАР, ПАТРІОТ МІСТА???? Цікаво, а що з цього приводу думають самі Рівняни. Не лінуйтесь напишіть свої відгуки. А я їх перешлю ХОМКОВІ. Нехай почитає їх. Він же стверджує, що Рівняни відмовились від штучної ялинки. От і побачимо в кого він питав.

Залиште вiдповiдь

Читайте також