![Фото ілюстративне](/img/650/hoshchanshchina-sklikae-selyan-shchob-pohovoriti-p_20231005_4990.jpg)
Завтра у Тучинському окрузі - схід села.
Про важливі збори сьогодні оголосили у Гощанській селищній раді. Як йдеться у повідомленні, є потреба обговорити нагальні для громади питання. Зокрема, скільки буде коштувати вивіз непотребу.
Про важливі збори сьогодні оголосили у Гощанській селищній раді. Як йдеться у повідомленні, є потреба обговорити нагальні для громади питання. Зокрема, скільки буде коштувати вивіз непотребу.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686