![Гощанська громада втратила на війні Героя](/img/650/hoshchanska-hromada-vtratila-na-viyni-heroya_20220308_3679.jpg)
Про це повідомила у Фейсбуці Гощанська селищна рада.
Довгополюк Леонід Васильович був мешканцем села Федорівка.
- Сьогодні о 13:00 по всій громаді оголошено хвилину мовчання. Вшануйте пам'ять Героя України. Висловлюємо щирі співчуття родині. Світла та вічна пам'ять. Царство Небесне. Герої не вмирають. Вони живуть у нашій пам'яті, в наших серцях. Героям слава! Росія, ми не пробачимо тобі за твої злочини! - йдеться у повідомленні Гощанської селищної ради.