Гостьова перемога спідвеїстів

1141 0

У неділю рівненський спідвейний клуб «Каскад» здобув гостьову перемогу в чемпіонаті другої Польської ліги, вигравши в Кросно у місцевої команди КСМ. Лідерство «Каскад» захопив лише після одинадцятого заїзду.

У неділю рівненський спідвейний клуб «Каскад» здобув гостьову перемогу в чемпіонаті другої Польської ліги, вигравши в Кросно у місцевої команди КСМ. Лідерство «Каскад» захопив лише після одинадцятого заїзду. Надалі наша команда вже не віддала першої позиції, святкувавши у підсумку перемогу 52:38, яка, окрім двох турнірних очок, додала ще й «бонус» за підсумками двох зустрічей. Найрезультативнішими у складі «Каскаду» стали легіонери Томаш Ремпала і Пьотр Свіст. Варто відзначити і наших юніорів — Кирила Цуканова і Дениса Носова. Наступна гонка «Каскаду» — 14 серпня в Ополє. А поки що наші земляки піднялися на третю сходинку в турнірній таблиці.