І таке буває: суддя вищого антикорупційного суду у Рівне їздить автостопом

1667 0

Ми у соцмережах:

І таке буває: суддя вищого антикорупційного суду у Рівне їздить автостопом

Суддя апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Микола Глотов, який живе у Рівному повертається з Києва додому проти ночі автостопом – вантажівкою. Про це повідомив у Фейсбуці громадський діяч Святослав Клічук.

- Це саме той Микола Глотов, який, як адвокат, захищав мої та права інших майданівців в грудні 2013 року, коли мер Рівного В.Хомко, на догоду регіоналам, намагався заборонити мирні зібрання в Рівному. Микола на посаді не зіпсувався, хоча багато хто на його місці вже б їздив на автівці преміум класу. Є ще нормальні люди в нашій країні. Будь як Микола. – повідомляє Святослав Клічук.

Микола Глотов показав у Фейсбуці світлини своєї поїздки вантажівкою.

- Близько року тому під моїм постом про поїздки в Київ маршрутками мені писали, що за рік поїздок в Київ мені набридне їздити на роботу громадським транспортом (суддя ж бо і т. д.) і звички зміняться. Не змінились, і вже скучив за спринтерами…. але карантин вніс свої корективи. Відзавтра маю кількаденну відпустку, яку запланував ще в січні, і тепер їду з Києва в Рівне… вантажівкою (автостоп теж нормальний спосіб пересування). Між іншим, за цей час спробував і бла бла кар поїздки, але у вантажівці почуваю себе безпечніше)), – зізнався суддя.

Додамо, що у квітні 2019 року п’ятий президент України Петро Порошенко підписав укази про призначення судів Вищого антикорупційного суду України, який виноситиме вироки у корупційних справах посадовцям та правоохоронцям топ-рівнів.

Серед списку призначених суддів були двоє рівненських адвокатів: Микола Глотов та Віктор Ногачевський, які пройшли майже піврічний відкритий конкурс. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також