«Кардинал» у Львові — четвертий

1082 0

Останню перед стартом у чемпіонаті Екстраліги перевірку боєм провів міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне». Команда Сергія Піддубного взяла участь у традиційному «Кубку Львівщини».

У перший ігровий день рівняни розгромили новачка Екстраліги одеський «Епіцентр-Авангард» — 6:1. Потім був драматичний матч проти чемпіона країни херсонського «Продексіма». «Кардинал» перемагав — 2:0, але поступився — 2:3. Не менш напруженими вийшли й наступні два поєдинки проти майбутніх суперників по Екстралізі. Житомирський «ІнБев-НПУ» рівняни обіграли — 4:3, а львівській «Енергії» поступилися у серії пенальті — 4:5 (основний час — 3:3). Отож у підсумку в «Кардинала» — четверте місце. У складі рівнян на цьому турнірі грав Максим Мануйленко. Цього гравця, який виступав за «Кардинал» торік, тренерський штаб вирішив знову повернути. А от Антона Клушина, який грав за нашу команду на турнірі у Хмельницькому, у «Кардиналі» не буде. Він вирішив продовжити кар'єру в одній з німецьких аматорських команд з великого футболу. Нагадаємо, стартує чемпіонат Екстраліги 16 вересня. Цього дня рівняни гратимуть у Львові проти «Енергії».