«Кардинал» здобув нічию у Покровському

965 0

Попри невдалу гру в рідних стінах, рівненський «Кардинал» продовжує набирати очки на виїзді. Чергову зустріч рівняни проводили у Покровському Дніпропетровської області проти «Титана-Зорі» — команди досить міцної, яка вже встигла у цьому сезоні обіграти харківський «Локомотив».

Кардинал По ходу поєдинку «Титан» двічі виходив вперед, але «Кардинал» двічі відігрувався. За нас забили Артем Фаренюк та Павло Концеба. У підсумку бойова нічия — 2:2. Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»: — Після таких ігор, як проти «Сокола», коли програєш на останній секунді, нічия 2:2 виглядає позитивним результатом. Звісно, це не те, на що ми розраховували. Але грою команди я задоволений. Ми були на голову сильніші, аніж суперник. Особливо, у другому таймі. Обігрували один в один, розігрували комбінації. Мали безліч моментів. Особисто я не реалізував щонайменше дві стовідсоткові нагоди. У першому таймі не забив практично з лінії воріт — штанга. Після перерви з трьох метрів пробив у воротаря… Натомість ми знову пропустили необов'язкові голи у власні ворота. Вважаю, що ми сьогодні втратили два очки, а не здобули одне. Бо МФК «Кардинал-Рівне» був значно ближчим до перемоги. — З яким настроєм підходите тепер до гри проти «Локомотива»? — Після сьогоднішньої гри настрій вже кращий. Хлопці відчули, що можуть перемагати, і трохи підняли голови після серії невдач. Психологічно до гри проти «Локомотива» ми готові. Матч проти одного з лідерів вітчизняного фут залу «Кардинал» проведе найближчої суботи у Рівному. Нагадаємо, що у рідних стінах рівняни не можуть перемогти вже рік. Тож стимул виграти у Сергія Піддубного та його команди буде подвійним.