Керуватиме тепловим монополістом Рівного людина з Чернігова

1656 0

Ми у соцмережах:

Олександр Корчинський, новий керівник Рівнетеплоенерго

Вчора Степана Коропецького, директора ТОВ «Рівнетеплоенерго» звільнили з посади, оскільки у компанії змінився власник.

Корпоративні права «Рівнетеплоенерго», яке централізовано опалює левову частину Рівного, викупив співзасновник «Укртепла» Іван Надєїн.

Як повідомляє прес-служба «Укертепла», новий інвестор у найближчі роки планує вкласти значні кошти на модернізацію інфраструктури «Рівнентеплоенерго».

«Це гарантує стабільну роботу теплопостачального підприємства і допоможе стримати різкий ріст тарифів після здорожчання газу», - йдеться у повідомленні.

«Ми з повагою ставимося до команди «Рівнетеплоенерго». Попри складну ситуацію в житлово-комунальному господарстві, вони працюють на совість. Тому наше завдання – зберегти все найкраще, що є, і дати новий імпульс для розвитку підприємства», – наголосив Іван Надєїн, повідомляє його прес-служба.

Степан Коропецький

Степан Коропецький продовжить роботу на посаді першого заступника директора «Рівнетеплоенерго».

«Його професіоналізм і досвід є унікальними, досягнення компанії – результат відданості справі Степана Мафтейовича. Також залишиться на своїх місцях весь кістяк команди підприємства», - наголошено у прес-релізі.

Обовязки директора ТОВ «Рівнетеплоенерго» виконуватиме Олександр Корчинський, чернігівчанин, який уже керував теплопостачальними підприємствами в Україні.

Зазначимо, що новий інвестор «Рівнетеплоенерго», компанія «Укртепло», уже працювала у Рівному: вона побудувала біогазову станцію, потужністю 0,5 МВт, на місцевому сміттєзвалищі, а також твердопаливну котельню поблизу онкодиспансеру, яка торік не змогла обігріти житлові будинки, які перебрала на себе. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також