Хто будуватиме на землі 15 рівнян?

2018 2

Ми у соцмережах:

Дмитро Котляров

Ще один житловий мікрорайон буде у Рівному — на полі в районі вулиць Макарова та Дубенської, поблизу «Епіцентру». Власниками цієї земельної ділянки є 15 рівнян.

На засіданні міськвиконкому архітектор Дмитро Котляров, розробник детального плану, показав, як виглядатиме новий мікрорайон: будинки, вулиці, громадські зони. Оскільки місцевість нерівна, тут планується малоповерхова та зблокована забудова. 21 гектар хочуть віддати під житлову забудову, 15,8 гектара — під садибну.

— Інвестора цього будівництва поки що немає, — коментує міський голова Рівного Володимир Хомко. — Ми замовляємо детальний план території, щоб не виникало потім проблем, щоб ніхто нічого й на один метр потім не змістив — лише так, як у плані. У Рівному тому й виникали проблеми, бо забудовували за генеральним планом без детального плану території. Щоб не було хаотичної забудови, ми прийняли рішення не будувати без детального планування.

На тому місці, про яке йдеться, зараз поле, приватні землі. Тобто це земельні паї, роздані колись плодорозсадником, власників зараз є з півтора десятка. У місті третина земель — приватні. Міської комунальної землі залишилося приблизно 3,5 гектара в районі вулиці Гагаріна. Все інше до міста потрапило вже як приватна власність.

Планується, що у новому мікрорайоні мешкатиме близько півтори тисячі осіб. Мають також збудувати дитячий садок на 80 місць.

Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також