«Хуліган» Сімінін, асистент Степанюк та інші

824 0

Матчем на «Арені Львів» проти «Карпат» рівненський «Верес» завершив 2017 рік. Наша команда вигравала 2:0, але зрештою дозволила супернику відігратися — 2:2.

Лише двоє футболістів «Вереса» провели від свистка до свистка усі 19 матчів нинішнього чемпіонату — це воротар Олександр Бандура та захисник Володимир Адамюк. Усього на хвилину від них відстав нападник Руслан Степанюк, якого замінили на 89-й хвилині у грі з «Ворсклою». Загалом участь в усіх 19 поєдинках брали шестеро гравців. Найкращий нападник за цей відрізок чемпіонату — Михайло Сергійчук — 6 голів, з яких 3 з пенальті. Другий за результативністю у команді — Володимир Адамюк. Причому усі три голи останнього мали надзвичайно важливе значення. А от найкращий бомбардир «Вереса» минулого сезону Руслан Степанюк відзначився тільки раз. Натомість в його активі аж 7 результативних передач, що є найкращим показником УПЛ. Отож за системою «Гол+Пас» Степанюк у команді лідер — 8 балів. Міг Руслан мати іще кращий показник, а команда вище місце, але він не реалізував два пенальті. А от головним «хуліганом» «Вереса» є Сергій Сімінін, в пасиві якого 6 попереджень. Легенький-худенький Ростислав Волошинович, здається, мухи не образить, але на 4 жовті картки він награв. Стільки ж «гірчичників» у Василя Кобіна. А от вилучення у гравців нашої команди в 19 матчах чемпіонату було лише одне. Його за два попередження в матчі з «Зорею» заробив Микола Іщенко. У цьому ж поєдинку отримав вилучення і наш головний тренер Юрій Вірт. Повернеться з відпустки команда 15 січня, після чого вирушить на майже місячний збір до Туреччини. Перший офіційний матч у 2018-му «Верес» проведе 17 лютого у Полтаві проти «Ворскли». Після цього будуть ще поєдинки проти «Динамо» та «Сталі», після яких і стане зрозуміло, чи виконав Юрій Вірт завдання. А воно, нагадаємо, не таке вже й просте — місце в шістці після першого етапу. Головні конкуренти — «Олімпік» та «Маріуполь».