Кисню у Рівному вистачить на всіх

450 0

Ми у соцмережах:

Кисню у Рівному вистачить на всіх

Коли в Рівному був пік захворюваності на коронавірус, постало питання про необхідність власної кисневої станції. Адже в Рівненській міській лікарні на стаціонарному лікуванні перебувало понад 250 хворих. Кисню, який купували в інших регіонах, не всім вистачало. Тепер в лікарні менше ста пацієнтів, пік пройдено, але кисневу станцію все ж привезли.

Адміністрація закладу домовилась із київською фірмою «Мас Системз» про купівлю і транспортування кисневої установки. Вага лише самої станції понад 15 тонн, встановлювати її допомагали працівники служби ДСНС. Запустити кисневу станцію планують на початку березня цього року, адже потрібно ще врегулювати питання з подачею електроенергії.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Це допоможе максимально забезпечити киснем всі заклади охорони здоров’я міста. Це суттєво дозволить зекономити, адже в місяць йшло понад мільйон гривень на придбання кисню та його транспортування до Рівного. Киснева генеруюча станція зможе забезпечити нам щодня 450 балонів кисню. Її купили за міські кошти, які вдалося зекономити з «ковідного» фонду. Загальна вартість — понад 6 мільйонів гривень.

Євген Кучерук, головний лікар Рівненської центральної міської лікарні:

Цю кисневу станцію ми дуже довго шукали. Незважаючи на несприятливі погодні умови, нам все-таки вдалося транспортувати її зі столиці. Коли ми запустимо її в роботу, то у місті зникне проблема з поставкою кисню взагалі.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також