Колектив «Рівнеоблводоканалу» вже визначився зі своїм майбутнім керівником

1277 0

Ми у соцмережах:

Колектив «Рівнеоблводоканалу» вже визначився зі своїм майбутнім керівником

Сьогодні на обласному водопостачальному підприємстві відбулися загальні збори трудового колективу. Основним питанням порядку денного було обрання директора підприємства, який наступні кілька років очолюватиме «Рівнеоблводоканал».

Перед голосуванням представити свої програми розвитку підприємства, почути гострі запитання і дати на них відповіді мали змогу усі претенденти на цю посаду. Принаймні ті, хто виявив своє бажання прийти і відкрито поспілкуватися із колективом. А таких було троє із чотирьох, які подали в обласну раду свої документи на участь у конкурсі. До слова, половина із них жодного стосунку до сфери водопостачання не мають. Не з’явився на загальні збори лише один кандидат — Володимир Зленко, йдеться на сайті "Рівнеоблводоканалу".

Зареєструвалися на участь у загальних зборах трудового колективу 173 із 674 працівників підприємства. Могло б прийти і більше, якби дозволяло приміщення актової зали, яке сьогодні було вщент заповнене.

Після майже години спілкування із кандидатами у відкритому голосуванні (саме так вирішив обирати свого керівника трудовий колектив, хоча організатори зборів заздалегідь підготували і скриньку для таємного голосування) присутні більшістю підтримали нинішнього директора Андрія Карауша (на фото).


Нагадаємо, пан Карауш очолює «Рівнеоблводоканал» із червня 2012 року. У 2016 році облрада переуклала контракт з Андрієм Караушем утретє, проте дія цього контракту завершується у вересні. Тож вже 30 серпня на сесії Рівненської обласної ради депутати мають визначитися із кандидатурою керівника обласного водопостачального підприємства і проголосувати за нього.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також