Голова Рівненської облради хоче компенсацію за відрядження до США

3183 0

Ми у соцмережах:

Голова Рівненської облради хоче компенсацію за відрядження до США

Голова Рівненської облради Сергій Кондрачук, який нещодавно повернувся з відрядження із США, хоче, щоб йому частково компенсували гроші за поїздку.

Про це він повідомив у програмі "PROполітику" на телеканалі "ITV ".

За словами Сергія Кондрачука, делегація з 20 осіб поїхала до Сполучених Штатів Америки і «робила все можливе, щоб слово "Україна" не сходило з думок американських чиновників».

Перебував голова Рівненської облради за кордоном у рамках офіційного відрядження, відповідно, частково витрачені кошти йому відшкодувала приймаюча сторона, а частину коштів він хоче, аби повернули з бюджету.

-  Я в бухгалтерію вже віддав свої квитки за перельоти. Вони мені обійшлися на суму близько 44 тисяч гривень. Під час перебування у Сакраменто ми проживали у готелі, який мені обійшовся у 670 доларів. Якщо все добре з підтверджуючими документами, то я сподіваюсь отримати відшкодування. Ми відрізняємось від США. Якщо у нас  хтось думає, що я мав представляти державу і Рівненщину за власний рахунок, то нехай сам пройде мій шлях і спробує дешевше, за свій рахунок.

Він додав, що не погоджується з позицією міського голови Олександра Третяка, який перебував у США за власні кошти. Адже це не відпочинок.

- Щоб відповісти на запитання: "Хто платив", потрібно відповісти на моє запитання: "Платив за що?" Я хочу наголосити, що у мене була особиста зустріч із Куртом Волкером, яка тривала більше години. Це зустріч голови обласної ради? Ні, думаю, що це міністерський рівень. Ми зустрічалися з конгресменами, членами сенату, представниками неурядових організацій... Не маючи дипломатичного статусу, я мав можливість представляти Україну... Друзі, якщо хтось думає, що в такому колі на такому рівні говорити - це легко, то повірте, що це дуже нелегка праця. І вона часто не оплачується.

Більше у відео: 

 

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також