Костопільська церква не платитиме штраф за порушення умов карантину – рішення суду

3283 0

Ми у соцмережах:

Освячення церкви в Ставках у 2017 році

У селі Ставки, що на Костопільщині, 28 квітня викликали поліцію через велелюдне поминальне богослужіння в місцевій Свято-Миколаївській церкві УПЦ (МП). Проте Костопілський суд постановив, щоб церква штраф в розмірі 17 тисяч гривень не платила, бо поліція неправильно склала протокол.

 25 липня 2020 року Костопілський районний суд розглянув адміністративну справу відкриту відносно ієрея Федора Ксендзюка, настоятеля Свято-Миколаївської громади.

«Події розгорнулись 28 квітня, люди дійсно зібрались на богослужіння , але не в великій кількості та з дотриманням усіх умов карантину: маски, соціальна дистанція, - коментує отець Федір».

Прихожани категорично не погодились з перебігом таких подій, відмовились давати свідчення правоохоронцям , відзняли відео усього, що відбувалось, та згодом звернулись до юристів за допомогою.

У ході розгляду справи Костопільський районний суд виявив чимало порушень з боку поліцейських, що у той день приїхали на виклик до села Ставки Костопільського району. Зокрема правоохоронці склали протокол з порушеннями, у ньому відсутні індетифікуючі дані настоятеля та свідків.

За розглядом справи суд закрив адміністративне провадження за відсутності порушення, а це означає, що штраф у розмірі 17 тисяч гривень, громада УПЦ платити не буде.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також