Кованда підхопив естафету своїх попередників

1943 0

Після стартової перемоги над одним з найслабших клубів групи А другої ліги «Нафтовиком» з Долини футболісти «Вереса» зазнали чотирьох поразок поспіль. Чергова невдача нашу команду спіткала в Івано-Франківську в грі з лідером групи «Факелом» — 0:2. Голи рівняни пропустили на 4-й та 14-й хвилині. Рахунок міг бути іншим, проте Сидоров на 40-й хвилині не забив пенальті.

Після п’яти проведених цієї весни матчів «Верес» продовжує посідати останнє місце. Тепер у пасиві рівнян 14 поразок у 21 поєдинку. Незважаючи на зміну наставника та запрошення кількох футболістів з дубля «Волині», гра «Вереса» залишається такою ж непереконливою, як і торік. Поправити своє непривабливе турнірне становище рівняни спробують у суботу в домашній грі проти тернопільської «Ниви».