Кубок польського президента їде до Рівного

1370 0

Рівненська команда "Західний вогонь" (вік гравців — 2000 р.н. і молодші) виграла Кубок президента Польщі з бейсболу, що завершився у спортзалі міста Дзялдово.

Рівненська команда "Західний вогонь" (вік гравців — 2000 р.н. і молодші) виграла Кубок президента Польщі з бейсболу, що завершився у спортзалі міста Дзялдово. Підопічні Володимира Судимака спочатку здобули три перемоги на груповому етапі, а у фіналі обіграли колектив з білоруського міста Скіндель — 5:0. За підсумками змагань рівнянина Артура Бовтача визнали найкращим гравцем, а ще одного нашого земляка Богдана Левандовського включили до символічної збірної турніру. Варто зазначити, що турнір був доволі представницьким, участь в ньому брали колективи з Москви, Санкт-Петербурга, Мінська, Бреста, Кишинева, Каунаса та інших міст.