Кубок від Лукашенка їде до Квасилова

1094 0

Квасилівчанин Вадим Бурчак став переможцем етапу Кубка світу з бойового самбо. Змагання впродовж трьох днів проходили у Мінську під патронатом президента Білорусії Олександра Лукашенка.

БУРЧАК2 БУРЧАК1 Квасилівчанин Вадим Бурчак став переможцем етапу Кубка світу з бойового самбо. Змагання впродовж трьох днів проходили у Мінську під патронатом президента Білорусії Олександра Лукашенка. Вадим виступав у ваговій категорії до 74 кг. Стартові три сутички квасилівчанин виграв достроково. У фіналі нашому земляку протистояв білорус. Спочатку Бурчак програвав за очками — 1:2, але блискавичний удар коліном — і суперник у нокауті. Готував Вадима Бурчака до змагань тренер Дмитро Коба. БУРЧАК3