Футболісти рівненського «Вереса» зазнали чергової поразки. У себе на полі рівняни були розгромлені «Скалою» з Моршина — 4:0. Таким чином, після шести ігор «Верес» не здобув жодного очка, два гола забивши і вісімнадцять пропустивши. Наступний матч рівняни проведуть 11 вересня у Тернополі проти «Ниви».
У чемпіонаті області з футболу відбулися матчі 11 туру: «Амако» — «Ізотоп» — 2:1, «ОДЕК» — «Волинь-Цемент» — 3:1, «Случ» — «Хімік» — 0:2, «Сокіл» — «Маяк» — 0:3, «Енергія» — «Славія» — 0:2. Як і раніше, лідирує рівненський «Хімік» — 27 очок, в оржівського «ОДЕКа» — 25, у сарненського «Маяка» — 23.
Золоту медаль на чемпіонаті України з велоспорту серед юнаків у командній гонці здобув рівнянин Анатолій Капець. Цього результату вихованець Анатолія Чаюка досяг у складі донецької команди «Бонус». Рівненська команда ДЮСШ «Колос» у складі Василя Кравчука, Богдана Петровця, Юрія Ступницького та Вадима Кругляка на цих же змаганнях стала сьомою.
Напівмарафон «Сильні духом» вже удвадцятьтретє відбувся у Рівному на Гідропарку. 80 спортсменів віком від десяти і до сімдесяти років з різних міст України пробували свої сили на різних дистанціях.




