Кутовий

1252 0

Кутовий

Баскетболісти сарненського «Будсервісу» були вдвічі сильнішими за баскетбольний клуб «Житомир»... Баскетболістки «Сузіря-ОСДЮШОР-НУВГП» не мали проблем у домашньому протистоянні... Міні-футболісти Рівного перемогли у зональних змаганнях чемпіонату області...

Баскетболісти сарненського «Будсервісу» були вдвічі сильнішими за баскетбольний клуб «Житомир». У черговому турі чемпіонату України серед команд першої ліги сарненці на майданчику НУВГП обіграли житомирян — 73:56 та 82:79, і тепер у них в активі вісім перемог у восьми матчах. Наступні ігри «Будсервіс» проведе 13-14 грудня проти рівненського БК-93-ОШВСМ.

Баскетболістки «Сузіря-ОСДЮШОР-НУВГП» не мали проблем у домашньому протистоянні з тернопільським «Універом» — 78:61 (19:14, 16:12, 23:13, 20:22). Найрезультативнішими у нашій команді були Яна Голубош — 25 очок та Олена Бойко — 18. Наступна зустріч рівнянок — 4 грудня з львівським «Скіфом», початок о 15.00.

Міні-футболісти Рівного перемогли у зональних змаганнях чемпіонату області. Компанію рівнянам у боротьбі за медалі складуть переможці інших зон — команди Дубровицького, Гощанського, Радивилівського, Костопільського районів. Крім цього, без відбору до фіналу, що відбудеться у неділю у Рівному, потрапив чинний чемпіон області — збірна Рівненського району. Початок змагань о 12.00.