Кутовий

978 0

Кутовий

Турнір з гирьового спорту "Бурштинові зорі" вже вдруге відбувся у Рівному. Цього разу участь в ньому взяло понад сто спортсменів з 12 областей... Рівнянин Петро Михальчук візьме участь у чемпіонаті Європи з гірського бігу... Рівнянка Софія Ковалець у другому раунді припинила боротьбу на тенісному турнірі з призовим фондом у 25 тисяч доларів у польській Торуні... Рівнянка Ольга Земляк стала другою у бігу на 400 метрів на турнірі "Pro Athlй Tour", що пройшов у Парижі...

Турнір з гирьового спорту "Бурштинові зорі" вже вдруге відбувся у Рівному. Цього разу участь в ньому взяло понад сто спортсменів з 12 областей. Найбільше медалей на турнірі виборола збірна Житомирської області, яка і посіла першу позицію у командному заліку. Друге місце — у команди Рівненщини. Абсолютним чемпіоном серед чоловіків в індивідуальному заліку став харків'янин Артем Гнатусін, серед жінок найсильнішою виявилася житомирянка Вікторія Степанюк.

Рівнянин Петро Михальчук візьме участь у чемпіонаті Європи з гірського бігу, що 12 липня стартує у французькому місті Гап. Ці змагання відбудуться у Верхніх Альпах.

Рівнянка Софія Ковалець у другому раунді припинила боротьбу на тенісному турнірі з призовим фондом у 25 тисяч доларів у польській Торуні. Наша землячка спочатку впевнено перемогла полячку — 6:2, 6:0. А от наступний поєдинок проти сербки через травму вона не дограла. Попри це Софія досягла нових вершин у рейтингу WTA, тепер 20-річна рівнянка 246-та у світі, це є шостим показником серед українських тенісисток.

Рівнянка Ольга Земляк стала другою у бігу на 400 метрів на турнірі "Pro Athlй Tour", що пройшов у Парижі. Результат нашої спортсменки — 51,52 сек. Першою стала американка Саня Річардс-Росс (51,12), "бронза" в її співвітчизниці Наташі Хастінгс (52,11).