Легкоатлетичний липень

1057 0

Липень 2013-го багатий на офіційні змагання з легкої атлетики у різних вікових групах. Так, наприкінці минулого тижня молодіжна європершість проходила у фінському Тампере. Рівнянин Дмитро Сірук у бігу на 10000 м посів підсумкове сьоме місце. Вихованець КОЛІСП Олександр Нечипорчук у метанні списа показав 14-й результат.

Паралельно у Донецьку проходив чемпіонат світу серед юнаків. Щоправда, і там Рівненщина медалей не отримала. Володимир Мисливчук у метанні молота став десятим, Сергій Козубський у метанні списа — 19-м. Ще одна наша спортсменка Марина Дуць на дистанції 800 м не подолала кваліфікацію. Небезпідставні надії у рівненських легкоатлетів на чемпіонат Європи серед юніорів, що сьогодні стартує в італійському місті Рієкі. Катерина Климюк виступатиме на дистанції 400 м, а також в естафеті 4х400 м. Ще одна наша спортсменка Наталія Прищепа побіжить на дистанції 1500 м. За словами фахівців, обидві наші атлетки цілком мають шанси потрапити на п'єдестал.