Літню форму для водіїв пошили на… осінь

827 0

Ми у соцмережах:

Літню форму для водіїв пошили на… осінь

Невдовзі всі водії рівненських тролейбусів одягнуть формені блакитні блузи з символом професії та прапором України — щоб "підтримувати імідж" підприємства і виглядати більш охайними в очах пасажирів. Перші пошиті сорочки шофери одягли на роботу ще наприкінці серпня. Та, вочевидь, красуватися у них цього року будуть недовго — доки надворі не похолодає. Адже блузи — з короткими рукавами.

водии тролейбусив нова форма_cr Невдовзі всі водії рівненських тролейбусів одягнуть формені блакитні блузи з символом професії та прапором України — щоб "підтримувати імідж" підприємства і виглядати більш охайними в очах пасажирів. Перші пошиті сорочки шофери одягли на роботу ще наприкінці серпня. Та, вочевидь, красуватися у них цього року будуть недовго — доки надворі не похолодає. Адже блузи — з короткими рукавами. Валентин Ткачук, директор КП "Рівнеелектроавтотранс":

— Ми замовили по дві блакитні блузи для 140 водіїв, щоб вони мали змінний одяг. Щоправда, носитимуть формені блузи тільки у теплу пору року, а на зиму такого спецодягу поки немає. Сподіваюся, що пасажири позитивно оцінять новий вигляд наших працівників.
Наталія Семенчук, головний менеджер ПП фірма "Сяйво В":
— З кожного водія зняли персональну мірку. Блузи шили не з чистої бавовни, а з тканини, що містить домішки поліестру — це більш практично, бо одяг буде менше м'ятися.
Новий спецодяг буде і у двірників КАТП-1728 — жилети з гербом Рівного та світловідбивною смужкою. Поки що такі видали тільки 15 з усіх 50 прибиральників підприємства. Ростислав Кралюк, директор КАТП-1728:
— Спецодяг для нас також шиє рівненська фірма "Сяйво В", він зеленого кольору, має хорошу якість. Мешканці міста уже могли бачити його під час святкування Дня незалежності, коли наші працівники прибирали вулиці. Чому пошили тільки 15 жилетів? Бо кравці були зайняті великим замовленням на пошиття формених блуз, яке зробив для своїх водіїв "Рівнеелектроавтотранс", тож нам доведеться трохи зачекати. Але невдовзі нові жилети будуть у всіх прибиральників. Було б добре пошити форму і на осінь, коли похолодає.
Олена ВЛАСОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також