![Маєте сумнів щодо якості ліків? Не мовчіть, а дзвоніть до Держлікслужби](/img/650/maete-sumniv-shchodo-yakosti-likiv-ne-movchit-a-dz_20240226_7824.jpg)
Попри призупинення на час воєнного стану заходів контролю, на Рівненщині продовжують перевіряти ліки на якість. Торік фахівці Держлікслужби у Рівненській області попередили потрапляння до споживачів 56 636 упаковок неякісних та протермінованих лікарських засобів загальною вартістю понад 1 млн грн. Ліки знищені або повернуті постачальникам.
Загалом до Держлікслужби у Рівненській торік від аптечних та лікувальних закладів надійшло 320 повідомлень про вилучення з обігу неякісної продукції. Також фахівці щоразу здійснюють позапланові виїзди за заявами громадян. Торік таких звернень було зафіксовано майже пів сотні. У підсумку було здійснено 19 позапланових перевірок.
Тож якщо маєте сумніви щодо якості придбаних медикаментів, звертайтеся до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області (Рівне, вул. 16 липня, 38) Тел. (0362) 266 698.