Макаревичу - можна, іншим російським артистам до Рівного - зась?

1224 0

Ми у соцмережах:

Макаревичу - можна, іншим російським артистам до Рівного - зась?

Рівнянин вимагає від міської влади заборонити концерти російських виконавців, доки Україна не поверне контроль над окупованими територіями.

Електронна петиція Костянтина Юзвюка продовжує набирати прихильників. Нещодавно чоловік звернувся до міського голови Олександра Третяка, щоб той заборонив виступати з концертами у Рівному усім артистам з країни-агресора. Щоправда, для декого автор петиції все ж пропонує зробити виняток: а саме, для тих відомих росіян, хто публічно висловився проти російської військової агресії в Україні. 

-Громадяни країни-агресора, які працюють у сфері розваг - артисти/артистки, актори/акторки насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали та тим самим - підтримали - окупацію Криму та розв'язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мочанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії. Виключення для заборони допускаю лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші. Це неприродно, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні. Музика та інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовження війни іншими методами - методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців, - пише у своєму звернення Костянтин Юзвюк. -  В Одесі скасували концерт Басти, у Києві активісти постійно зривають концерти рос. виконавцям. Можливо, варто економити кошти, залучені на проведення заходів (в тому числі силові структури) та сили активістів?

Петиція буде активною і збиратиме голоси ще 40 днів. Поки що цю ідею підтримало понад три десятки рівнян. Нагадаємо, щоб міський голова розглянув петицію, потрібно не менше 250 підписів.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також