Марко у фіналі чемпіонату Європи

1875 0

Ігор Марко виборов право виступати у фіналі чемпіонату Європи зі спідвею, що пройде 30 серпня в Чехії. У суботу на гаревій доріжці львівського стадіону СКА Ігор виграв усі три заїзди, в яких брав участь.

Ігор Марко виборов право виступати у фіналі чемпіонату Європи зі спідвею, що пройде 30 серпня в Чехії. У суботу на гаревій доріжці львівського стадіону СКА Ігор виграв усі три заїзди, в яких брав участь. Річ у тім, що через поломку стартової машини та сильний дощ змагання були зупинені після трьох серій заїздів. Як і Ігор, 9 очок вдалося набрати поляку Рафалу Шомберському. Крім цих двох гонщиків, ще чотири путівки до фіналу дісталися полякам Хущі та Каспшаку, латвійцю Корольову (усі — по 7 очок), а також чеху Швапу (6 очок). Львів’янин Олександр Лятосинський зі своїми п’ятьма очками до фіналу не пробився. Підтримати Ігоря Марка у Львів прибула велика армія підтримки з Рівного — близько півтори сотні вболівальників. Спідвейний клуб «Україна» у неділю змагався у Даугавпілсі з командою «Спідвей-Центр» і поступився — 37:53. На цю гонку в складі рівнян поїхало лише сім гонщиків: Колодій (16 очок), Трофимов (12), Єпанчінцев (4), Попцов (3), Федик (1), П’ятничко (1), Карпов (0). Вже на початку перегонів падіння зазнав юний Андрій Карпов, він пробив головою три дошки огорожі, після чого зі струсом мозку був доставлений до лікарні, отож наші змагалися практично вшістьох. У господарів 12 очок набрав Пуоджукс, по 10 — Кокін та Ішутін. Вадим Слободенюк був четвертим на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив у польському місті Бидгощ (спортсмени до 23 років). Три тисячі метрів з перешкодами Вадим подолав з кращим у цьому сезоні своїм результатом. Але цього виявилося замало, щоб випередити бігунів з Австрії, Польщі та Фінляндії. До речі, австрієць встановив рекорд молодіжних чемпіонатів. Нагадаю, що на попередньому чемпіонаті Європи серед молоді Слободенюк був срібним призером. Визначилися фіналісти Кубка області з футболу — «ОДЕК» (Оржів) та «Локомотив» (Здолбунів). «ОДЕК» двічі переміг кузнецовський «Ізотоп» — 2:0, 1:0. «Локомотив» же у першій грі зазнав розгрому від млинівської «Ікви» — 1:7, а от на повторну гру до Здолбунова млинівчани, які заявилися у другу лігу чемпіонату України, вирішили не їхати. Фінал Кубка області традиційно пройде 24 серпня, місце його проведення поки що невідоме. Футболісти «Вереса» у суботу на стадіоні «Хімік» провели товариський матч з хмельницьким «Поділлям». Перший тайм, в якому грали основні склади, завершився унічию — 1:1. А ось друга половина гри, в якій на поле вийшли дублери, була повністю за гостями. У підсумку «Поділля» перемогло — 6:1. Як зазначив головний тренер «Вереса» Григорій Шаламай, основна проблема команди — це голкіпер, адже Роман Байрашевський, який у минулому чемпіонаті захищав ворота рівнян, пішов до «Волині».