Майдан Незалежності у Рівному: замість радянських плит покладуть сучасну бруківку

4813 0

Ми у соцмережах:

Майдан Незалежності у Рівному: замість радянських плит покладуть сучасну бруківку

У Рівному готуються розпочати капітальний ремонт майдану Незалежності, змінювати який почали ще 10 років тому. Тривалість виконання будівельних робіт складатиме 6 місяців від дати отримання дозвільних документів. Міська влада планує витратити понад 7 мільйонів гривень. За ці кошти замінять старі побиті плити біля аптеки, на які особливо у зимовий період скаржилися пішоходи, а вже з наступного року змінюватимуть територію біля кінотеатру «Україна».

 Віталій Герман, заступник міського голови:

- На майданчику Prozorro повідомлено про початок прийняття пропозицій на публічну закупівлю з вибору виконавця робіт, який виконає капітальний ремонт майдану Незалежності.

Загалом передбачається, що капітальний ремонт майдану Незалежності відбуватиметься у два етапи. На цей рік міська рада виділила на роботи 1,4 мільйона гривень. За ці кошти передбачено демонтувати старі плити на території біля аптеки. Натомість тут буде покладена фем бруківка. Вирівняємо також гранітну бруківку біля пам’ятника Т.Г.Шевченку й відновимо бордюри навколо газонів. Окрім цього, для зручності рівнян додатково встановимо десять лавочок та десять сміттєвих урн.

Центральною частиною площі, що перед кінотеатром «Україна»,  займемося у другу чергу будівництва. Вочевидь, ці роботи будуть виконуватися наступного року, бо на це потрібні додаткові кошти. Там буде покладена гранітна плитка на бетонній основі з армуванням. Це потрібно, бо по тій території їздить важка техніка, зокрема, прибиральна, сюди доставляють ялинку та апаратуру й обладання для проведення різних масових заходів. Звичайна бруківка не витримає навантаження.

Замовником робіт з реконструкції майдану Незалежності є міське Управління капітального будівництва. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 17 серпня цього року, а 18 серпня відбудеться аукціон з відбору підрядника, який виконуватиме реконструкцію майдану.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також